Oferujemy Państwu nowoczesny, wygodny i trwały automat vendingowy do sprzedaży wkładów do zniczy

W związku z dużym zapotrzebowaniem wśród ludzi odwiedzających groby swoich najbliższych, wyszliśmy naprzeciw ich potrzebom tworząc jedyny w swoim rodzaju zniczomat - automat do zniczy. Polska jest krajem katolickim i urządzenia z wkładami do zniczy znajdujące się w pobliżu cmentarzy spełniają oczekiwania niejednego obywatela. Innowacyjny, niezawodny automat ze zniczami o kompaktowych wymiarach, pozwalających na jego montaż w miejscach użyteczności publicznej, w pobliżu lub na terenach cmentarzy komunalnych lub parafialnych. Wymiary naszego automatu vendingowego to: 88cm szerokość, 68cm głębokość, 1,46m wysokość (+stelaż konstrukcyjny), montowany na stelażu konstrukcyjnym zabetonowanym uprzednio do ziemi lub przymocowany do ściany. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi technicznymi automatu ZNIKEN.

Dlaczego warto zainstalować zniczomat firmy ZNIKEN?

Bardzo ważną zaletą naszego urządzenia, jest przede wszystkim wygoda dla starszych ludzi oraz tych najbardziej zapracowanych, nie mających po prostu czasu ani sił na jeżdżenie i szukanie sklepu z wkładami. Automat sprzedający wkłady do zniczy ma bardzo prostą instrukcję obsługi: wystarczy wrzucić odpowiednią monetę, przekręcając zgodnie z kierunkiem strzałki dokonamy zakupu wkładu, zgodnie z zapotrzebowaniem. Całodobowa sprzedaż, o każdej porze dnia. Może być obsługiwany przez każdego: zarówno dzieci, osoby starsze jak i osoby niepełnosprawne którym jak wiemy - ciężko poruszać się samym. Automat jest w pełni bezpieczny dla korzystających z niego osób. Funkcjonuje on bez zbędnej elektroniki, nie wymaga prądu ani akumulatora, działa na zasadzie mechanizmu obracającego, co było głównym celem w tworzeniu tego wynalazku. Ma to duże znaczenie, gdyż nie ma problemu z jakimikolwiek usterkami związanymi z elektroniką, a jak sami wiemy w naszym kraju warunki pogodowe mamy różne, a tym bardziej okres zimowy. W związku z powyższym jesteśmy przekonani, że pojawienie się takiego automatu na wkłady do zniczy jest najlepszym rozwiązaniem dla kupujących, jak również przyczynia się do zmniejszania zanieczyszczenia kontenerów wypełnionych szklanymi zniczami, znajdujących się na cmentarzach komunalnych lub parafialnych, stanowiąc jednocześnie zmniejszenie kosztów wywozu śmieci.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem automatów do sprzedaży wkładów do zniczy

Zasięg naszej działalności jest szeroki i może objąć cały kraj. Obecnie nasze urządzenia można spotkać na terenie całej Polski i bezpośrednio poznać ich działanie. Firma Handlowa ”ZNIKEN” uzyskała prawo ochronne w Urzędzie Patentowym na rzecz: Wrona Anita Żywiec Polska, nadając numer W.67158. Znaleźliśmy duże zainteresowanie w prasie oraz telewizji, postawiliśmy automaty do sprzedaży wkładów do zniczy na kilkudziesięciu cmentarzach, wciąż uzyskując nowe miejsca. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem „zniczomatu” zapraszamy do zakładki WSPÓŁPRACA. Jeżeli interesuje Państwa reklama na naszych produktach, zachęcamy do odwiedzenia strony REKLAMA. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skorzystania ze strony KONTAKT.